Niebanalne prezenty na Walentynki czyli czym zaskoczyć drugą połówkę

Hello!

Walentynki już jutro, a Wy nie macie prezentu? Nic straconego, bo ciocia Blanka Wam pomoże i podpowie co wybrać, aby wilk był syty i owca cała. Pisząc to, mam na myśli taki prezent, który nie jest w żaden sposób materialny, a daje wspomnienia i mogą z niego skorzystać oboje zakochani :) 

Sama w tym roku skorzystam z formy vouchera dla dwojga oferowanego przez Prezent Marzeń i wybiorę się na kurs nurkowania. Lepiej przeżyć coś razem, niż dostać bukiet kwiatów, które chcąc czy nie chcąc zwiędną po tygodniu. Wam zaś moje drogie wrzucam kilka propozycji, które mogą się spodobać Waszym drugim połówkom, bo gdyby nie ograniczone możliwości finansowe, pokusiłabym się o niemal wszystkie propozycje oferowane w tym sklepie z wyjątkowymi prezentami :) 

Zacznę od najlepszej oferty dla mnie, a mianowicie degustacja whisky. Dopiero zgłębiam się w świat tego trunku, więc z miłą chęcią wybrałabym się na kosztowanie. Niestety ktoś musi robić za kierowcę, więc z bólem serca muszę obejść się smakiem.

Nurkowanie - tę atrakcję wybrałam. Pływać potrafię, ale nigdy nie miałam okazji zejść głęboko pod wodę, a nie ukrywam, że w przyszłości chciałabym zobaczyć rafę koralową. 


Gdyby jednak ktoś nie chciał spędzać czasu aktywnie, może skorzystać z propozycji typu SPA lub masaże. 


Flyboard to raczej propozycja na lato, niemniej jednak chciałabym spróbować swoich sił w utrzymaniu równowagi na "latającej desce".Jeśli lubicie ten poziom adrenaliny i nie macie leku wysokości dobrą opcją jest skok na bungee. Ja osobiście przez kręgosłup boję się, że się uszkodzę podczas momentu szarpnięcia. Niemniej jednak z miłą chęcią podniosłabym sobie adrenalinę w taki właśnie sposób. 


Sushi mogę jeść non stop. Co prawda dalej nie rozróżniam co jest co i jak nazywają się składowe elementy to wiem jedno - uwielbiam. Na takie wyjście nie trzeba mnie długo namawiać. Gdyby ktoś chciał zrobić mi prezent - sushi zawsze będzie dobrym rozwiązaniem :) 
Kochane Dziewczynki moje, aktualnie na stronie Prezent Marzeń na wszystkie vouchery dla dwojga obowiązuje rabat w wysokości 14% i aby skorzystać z tej oferty należy wpisać kod rabatowy:

WALENTYNKI21 

Blanka

Komentarze

  1. muszę przyznać, ze zaskoczyłaś mnie paroma pomysłami, muszę sprawdzić, co jeszcze mają w swojej ofercie :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mój mąż w tym roku bardzo mnie zaskoczył. Mieliśmy 10 rocznicę związku, bo właśnie w walentynki zaczęliśmy się spotykać. Zarezerwował nam hotel w Zakopanem i zamówił mi piękny naszyjnik z pereł ze sklepu https://gemapolis.pl/kategoria-produktu/naszyjniki/, o którym marzyłam już od dawna i podpowiadałam mu czasem :D Nawet dość mocno sugerowałam, ale to nie ważne :D Ode mnie mąż dostał sportowy zegarek i obydwwoje spędziliśmy te kilka dni sami, bez dzieci, aktywnie, ale też i romantycznie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty