Jakie upominki dla znajomych czyli przegląd prezentów na każdą okazję od Suprizo

 Hello!

Dawanie upominków sprawia mi większą radość niż ich otrzymywanie. Nie potrzebuję specjalnej okazji, aby sprawić komuś radość w tych niefajnym czasie. Niemniej jednak nadchodzi magiczny czas Bożego Narodzenia, a co za tym idzie, czas wyboru prezentów. W tym roku wzięłam się za to nieco wcześniej niż w ubiegłych latach, bo chcę, aby każdy bliski dostał coś z czego będzie zadowolony, dlatego złożyłam zamówienie ze sklepu Suprizo. Jak widać postawiłam na personalizację :) 


Nie będę się rozpisywać o moich znajomych i przyjaciołach, ale reasumując mam taką świętą trójkę i zazwyczaj z nimi spędzam najwięcej czasu. Dla Jasia i Ekateriny wybrałam fajne kubki z nadrukiem, natomiast Karolina dostanie skarbonkę na botox do której ma zbierać pieniądze na jakże szczytny cel :D Ogólnie nie wiem czy ma taki zabieg w planach, ale obie wiemy, że czas leci nieubłaganie i za chwilę odciśnie piętno na naszym wyglądzie. 
                                                                          Zamiast klasycznej, papierowej torby, zamówiłam materiałowy worek na alkohol. Czyż nie jest on praktyczny i oryginalny? Jest lekki żart, który w żaden sposób nie trąci tandetą. Całość wykonana jest bardzo porządnie, a materiał nie prześwituje, więc nie widać jaki trunek znajduje się w środku. 


Asortyment w sklepie jest tak szeroki, że podjęcie decyzji o personalizacji ceramiki jak i worka zajęło mi trochę czasu. Chciałam aby wszystko było z pomysłem i jak najbardziej dopasowane do ich osobowości. Finalnie powstały takie projekty i jestem z ich wykonania bardzo zadowolona. Nadruki są równe, a moje myśli zostały bezbłędnie przelane na przedmioty ♥ Teraz zostało mi tylko czekać na reakcję. Mam nadzieję, że odbiór będzie pozytywny i nie oberwie mi się za botoks :D Tymczasem idę myśleć nad trunkiem, który wypełni drelichowy woreczek! Jakieś propozycje?


Ps, Jasiu to Jaho. Nie mogłam się zdecydować czy wybrać imię czy skupić się na pseudonimie, dlatego personalizacja pojawiła się w dwóch wariantach :) Ekaterina została spolszczona, bo formy Katka używam każdego dnia w pracy. 

Blanka


Komentarze

  1. Świetne prezenty, skarbonka najlepsza, haha :)

    Pozdrawiam,
    Melka blogerka

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty