Spotkanie krakowskich blogerek - relacja

                 
Hello!
                                 
Wracam do żywych, a swój wielki come back zainaugurowałam wizytą w moim byłym mieście. Ubiegła niedziela minęła mi w blogerskim gronie za którym, nie ukrywam, zatęskniłam. Jednak fajnie jest spotkać się od czasu do czasu z osobami połączonych wspólną pasją. 

8 dziewczyn w greckiej tawernie plotkowało o kosmetykach, pisaniu bloga i nie tylko. Ale nie samymi plotkami człowiek żyje, więc swoją część czasu poświeciłyśmy na dwa wykłady, jeden poświęcony marce Oriflame, a drugi dotyczący pielęgnacji włosów Joico. Oba były bardzo interesujące i w końcu od niepamiętnych czasów mogłam przyjrzeć się nowościom z katalogu tego szwedzkiego brandu. Ba, nawet założyłam konto, aby móc zamówić kilka rzeczy :)Organizatorki stanęły na wysokości zadania. Sama wiem, że organizacja nawet tak małego i kameralnego eventu wymaga czasu i poświęceń. 
Podczas prezentacji kosmetyków Joico, zaprezentowano nam prostownico - pielęgnicę. Efekt fal jakie uzyskałam, przerósł moje najśmielsze oczekiwania i od wczoraj chodzę nakręcona na zakup. Jednak o wiele lepiej wyglądam w takiej fryzurze niż w wyprostowanych :) 
Na sam koniec odwiedziła Nas Zuza, czyli główny marketingowiec Elfa Pharm, jednej z firm będących partnerami spotkania. Zuzanna przedstawiła nam pokrótce nową serię Basil Element. Dziś użyłam maski i czuję, że będzie dobrze :) 
Poniżej macie zdjęcie fryzury ukręconej przez przedstawicielkę Joico. Czyż tte loko - fale nie są obłędne!? 
Jutro pokażę Wam upominki, które otrzymałyśmy na spotkaniu :) Zdjęcia porobione w 98%, gdyż ich ilość była dosyć pokaźna. I mam zamiar się podzielić, bo nie ma opcji, aby wszystko zużyć, albo nawet otworzyć celem poznania podstawowych cech takich jak konsystencja czy zapach.

Ps. zdjęcia jedzenie nie ma, bo powstrzymałam się od zamawiania na rzecz późniejszego obiadu z Juliuszem. Hyhyhy

Blanka

Komentarze

 1. Na pewno było to cudowne spotkanie ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Spotkanie musiało być super, a Ty wyglądasz pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Loki wyszły extra ;) Prostownica była mega - nawet po wstaniu na drugi dzień żaden kosmyk włosów mi się nie odwinął! A wstaje rano zawsze rozczochrana jak stary mop! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czaaaderskie loki wyszly :) Ale mnie zaciekawilas tym produktem :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Już wiadomo skąd ta ładna fryzura 😉

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam takie spotkania, zawsze można pogadać, poznać nowych ludzi.. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tylko pozazdrościć spotkania :)
  Te loki wyszły cudowne!

  OdpowiedzUsuń
 8. Widać, że miło spędziłyście czas :)

  OdpowiedzUsuń
 9. No cóż mam napisać. My + dobre jedzenie + kosmetyki .... to się musiało udać ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Widać, że spotkanie udane :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Spotkanie na pewno było ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty