Nowe maski InitialeHello!


Maseczki są obowiązkowym punktem w pielęgnacji mojej twarzy. Najczęściej używam glinek bądź takich, które się zmywa. Po wersje typu peel-off sięgałam rzadko ze względu na niezbyt komfortowe uczucia towarzyszące podczas ściągania. Czasem zaschnięta maseczka potrafiła przywrzeć tak, że przy zrywaniu ciekły mi łzy. Initiale zaproponowało peel-off, bez takich drastycznych przeżyć, a wręcz odwrotnie. Usuwanie zastygniętej maseczki należy do tych bardziej przyjemnych czynności, a efekty, które się wyłaniają są zaskakujące i widoczne gołym okiem.

Initiale to maski algowe na bazie ziemi okrzemkowej. Ziemia ta bogata jest w takie pierwiastki jak: wapń, żelazo, krzem. Ze względu na ten ostatni składnik, maseczki stały się moim hitem, gdyż krzem przyczynia się do wzmocnienia naczyń krwionośnych, a jak zapewne wiecie, jestem posiadaczką cery naczynkowej. Oczywiście ziemia z jednokomórkowych stanowi jedynie podstawę, bo ze względu na przeznaczenie, do każdej maski dodano inne składniki. Tym sposobem powstało 8 rodzai dedykowanym różnorakim potrzebom skóry. Ponadto skład każdej wersji jest prawie naturalny, a naturalność waha się od 96,3% - 99,6%. Dla mnie bomba.


Przygotowanie takiej maski jest czynnością iście nieskomplikowaną, bowiem wystarczy wsypać zawartość saszetki do 50 ml wody mineralnej/przegotowanej/termalnej/hydrolatu, rozmieszać na jednolitą masę, a następnie szybciutko nałożyć na twarz. Po upływie 20 minut maska jest gotowa do ściągnięcia :)"Naturalne wybielanie" oraz "Odnowa komórkowa" to dwie nowości, które dołączył do pozostałej piątki oferowanej przez Initiale.
Po zmyciu, a raczej po ściągnięciu każdej z nich, twarz wygląda na rozpromienioną, jest wygładzona i oczyszczona. Nakładanie jest przyjemne i nic wkoło nigdy nie ucierpiało :)


Blanka

Komentarze

 1. Wydają się być bardzo fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba by się u mnie sprawdziła :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Póki co mam spory zapas maseczek :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi super, będę się za nią rozglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Waxaan ku siin dawo ah oo lagu daweeyo dhibaatooyinka caafimaad ee kala duwan, iyadoo la isticmaalayo daroogada ah oo uu soo bixiyo, iyo hadhuudh la dawayn kartaa cudurka si buuxda.

  Obat Epilepsi

  Obat Jantung Bocor Anak

  Obat Lipoma

  Obat Gerd

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty