Remont, choć nieblogowy


Hello!
   

Szybko, zwięźle i na temat. Otóż od trzech dni latam między dwoma mieszkaniami oddalonymi od siebie około 2 km. W jednym mieszkamy, a drugie remontujemy. Mam nadzieję, że szybko uda nam się uwikłać z pracami typu gładzenie ścian czy kafelkowanie. Nienawidzę remontów i przeprowadzek. Cholernie męcząca sprawa.

Wracam, jak tylko przeniosę się do nowego lokum.

Blanka

Komentarze

 1. Oby szybko poszło! Też nienawidzę remontów:/

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na zdjęcia wystroju! :D Powodzenia :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam i życzę szybkiej przeprowadzki do świeżutkiego mieszkania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Materdios! Życzę... cierpliwości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wytrwałości : ) i czekamy na Ciebie

  OdpowiedzUsuń
 6. A to chyba nikt nie przepada za remontami ale cóż, czasami trzeba. Grunt żeby stawiać na jakość aby potem nie trzeba było szybko remontować od nowa. Jak okna i drzwi to tylko od https://milewski.com.pl/ - najlepszy producent z ogromnym doświadczeniem. Ich produkty cieszą się bardzo dobrymi opiniami i są chętnie kupowane w całym kraju.

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja właśnie bardzo chętnie rozważę taką kwestię, jak wpisy dotyczące remontu. To zawsze jakieś dodatkowe wsparcie, jeśli chodzi o osoby, które aktualnie robię remont. Poza tym myślę, że interesujące mogą być usługi - wyburzenia gdańsk . Może ktoś ma jakieś elementy do wyburzenia?

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie remonty to mnóstwo pracy ale warto czasami się zdecydować i coś zmienić w swoim domu. A oszczędności? Wiem, że fotowoltaika na nie pozwala, na https://technit.pl/serwis-instalacji-fotowoltaicznych/ czytałam jak wyglądają kwestie serwisowe potem jak na montaż się już zdecydujemy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Patrząc na obecne ceny energii warto myśleć o inwestycji w fotowoltaikę by skorzystać z oszczędności jakie będzie ona dla nas generować. Jeśli rozważylibyście taką kwestię to myślę, że oferta https://ecosynergia.pl/fotowoltaika-trojmiasto/ mogłaby być naprawdę interesująca.

  OdpowiedzUsuń
 10. Patrząc na to, jakie prace są do wykonania w moim domu, to myślę, że również zacznę wszystko dokumentować, aby podpowiadać innym, jakie prace trzeba wykonać. Na pewno ważnym rozwiązaniem jest cała instalacje elektryczne / gdańsk . Tutaj trzeba znaleźć sobie najlepszych ekspertów.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty