8 marca - mini relacja ze wspaniałego Dnia Kobiet


Hello!

Równo 3 tygodnie temu uczestniczyłam w spotkaniu blogerek zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet. Kraków jest moim miastem. Mieszkałam w nim 5 lat i wszystko co dobre, kojarzy mi się wyłącznie z grodem Kraka. Większość znajomych, ulubione miejsca, kluby czy restauracje zostałoy właśnie tam, a ja duszę się w rodzinnym mieście. Niestety, szanse na stały powrót są nikłe, więc gdy tylko nadarzy się okazja, wsiadam do busa i jadę. Najchętniej jeździłabym co wekeend, ale praca i inne obowiązki skutecznie mi to uniemożliwiają. 
Takim dniem był własnie 8 marca. Wsiadłam w autobus i pojechałam, aby ten dzień spędzić wśród blogerek piszących o podobnych rzeczach, kosmetykach. 

Po małych perypertiach związanych z komunikacją miejską, dotarłam na Starowiślną. Spóźniłam się. Klasyka. Ostatnio mam ogromne problemy, aby przybyć na czas, więc nawet nie staram się ich usprawiedliwiać, bo to bez sensu.Ok, przejdzmy do spotkania i zdjęć, które są zapożyczone z blogów dziewczyn. Nie brałam ze sobą aparatu, więc posiłkuję się nieswoimi fotkami. 

Organizatorki postarały się o moc wrażeń. Zaproszeni zostali przedstawiciele wszelakich marek kosmetycznych w celu prezentacji nowości czy bestsellerów. Szczególnie zainteresował mnie Mokosh.
Lista uczestniczek u których również znajdziecie relacje :)

 1. Kasia – Luksus za grosze - organizatorka
 2. Mariola – Sprawdzane i polecane - organizatorka
 3. Magda – MangoMania
 4. Blanka – Mój zakupoholizm
 5. Ewelina – w Kuferku
 6. Patrycja – Clumsy Words
 7. Basia – Basia Smoter
 8. Alicja – Poradnik Bezradnik
 9. Ania – Kosmetyki Ani
 10. Zosia – sophie.am

Upominków było multum. Serdecznie dziękuję wszystkim firmom, które zaangażowały się w sponsoring. Pech bądź przeznaczenie chciało, że większość z nich nie jest dopasowana do mojego profilu kosmetycznego, więc bez zastanawiania się oddałam je koleżankom z pracy :) Dla siebie zostałwiłam kilka, dosłownie kilka rzeczy i ich rencenzje pojawią się na blogu za jakiś czas. Niemniej jednak, niektórzy sponsorzy nalegali na umieszczenie odnośników do ich stron www, więc nie będę robić przykrości dziewczynom, bo wiem co to jest organizacja takiego przedsięwzięcia, dlatego też wstawię długą listę linków, którą żywcem skopiowałam od Zosi :** (wiem, że mi to wybaczysz, bo wiesz, że jestem leniwą świnią ;D)

Do następnego :)!
Blanka

Komentarze

 1. Mokosh, podobają mi się ich kosmetyki. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ja zazdroszczę blogerskich spotkań, sama bym się na jakies wybrała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. faktycznie firm sporo, relacja fajna i spotkanie zapewne też bardzo miłe
  na część blogów zaglądam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne są takie spotkania :) Może ja też się kiedyś załapie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Spotkanie z pewnością bardzo udane :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zazdroszczę spotkania. Chętnie wzięłabym w takim udział.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja jeszcze nie byłam na żadnym spotkaniu ale widać, że dziewczyny fajnie spędzają na nich czas.

  OdpowiedzUsuń
 8. widać, że spotkanie bardzo udane;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Na następne spotkanie chętnie sama się wybiorę :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty