Wygraj wejściówkę na Targi LNE&SPA w Krakowie


Hello!


"Uwaga, konkurs  Już za tydzień (15-16 listopada) w Krakowie odbędą się Targi LNE&SPA, gdzie będziemy obecni  Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was KONKURS! Nagrodą w nim jest bezpłatny wstęp na targi w dniu 15 listopada, profesjonalny zabieg pielęgnacyjny na twarz, który na naszym stoisku wykona Wam specjalistka z The Secret Soap Store! Dodatkowo zwyciężczynie będą mogły wybrać dla siebie krem do rąk naszej marki. Aby wziąć udział w konkursie, należy umieścić w komentarzu odpowiedź na pytanie: Jaki jest Twój ulubiony kosmetyk The Secret Soap Store do pielęgnacji twarzy i w jaki sposób zachęciłabyś przyjaciółkę do jego stosowania?

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 listopada, do godz. 12."


Komentarze umieszamy na FP firmy The Secret Soap Store o TUTAJ

Mam nadzieję, że spotkam się w hali Expo z którąś z Was :) Blanka

Komentarze

 1. Ajaja, odpoczęłabym sobie troszkę w Krakowie ;< Ale mi się studia zaczynają 15.11 ;<<<<

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, ja planuję przyjechać 16 listopada :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak na razie zbieram resztki sil witalnych :D I staje na przekór chorobie. Nie wiem co będzie za tydz tak wiec powodzenia wszystkim i udanych łowów na targach!! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja pracuję i w sobotę i w niedzielę...

  OdpowiedzUsuń
 5. Miałam iść na te targi, bo moja szkoła oferowała nam tańsze wejściówki, ale jakoś nie byłam pewna czy mi się chce iść. No i lipa, bo Ty będziesz, a mnie tam nie będzie.. A szkoda, bo chętnie bym się z Tobą zapoznała! :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty