Jesienny konkurs z Foreo Luna / Foreo Luna Mini Giveaway


Hello!

Dziś pierwszy września, więc przychodzę do Was z obiecanym konkursem, gdzie do wygrania jest szczoteczka soniczna Foreo Luna Mini o wartości ponad 500 zł. Mam nadzieję, że nagroda jest na tyle atrakcyjna, że weźmiecie liczny udział w zabawie :)

Today, the first in September, so I come to you with the promised giveaway, where winning is the sonic facebrush Foreo Luna Mini with a value of more than 500 PLN. I hope that the prize is so attractive that you will take a place in fun :)


Recenzja szczoteczki jakiś czas temu ukazała się na łamach bloga, więc jeśli nie wiecie o co chodzi, to zapraszam na post - TUTAJ :)

Review  of this brush appeared some time ago on the pages of the blog, so if you do not know what's going on, then I invite you to post - HERE :)


Zasady nie są skomplikowane, więc tym bardziej zapraszam do zabawy :)! Co należy zrobić, aby stać się szczęśliwym posiadaczem Luny?

The rules are not complicated, so  I would invite you to have fun :)! What should I do to become a happy owner of Luna? 

1. Zostać obserwatorem bloga przez GFC,

Become the follower blog by GFC

2. Odpowiedzieć na pytanie konkursowe zawarte w formularzu,

Answer the competition question in the form,

3. Poprawnie wypełnić formularz - podstawa przyjmowania zgłoszeń

Correctly fill in the form - the basis of acceptance of declarations - only for Poles. Rest of the world sholud write the answer in the comment. Competition question is: "WHY LUNA FOREO MINI CAN RESOLVE YOU PROBLEM IN DAILY SKIN CARE?"

4. Konkurs trwa przez miesiąc (od 1.09.2014 - 1.10.2014),

The giveaway lasts per a month (from 09.01.2014 - 01.10.2014)

5. Fundatorem nagrody jest firma Foreo, zaś samą nagrodę stanowi szczoteczka soniczna Foreo Luna Mini. Kolor do wyboru,

The award is the company admin, and the same award is facebrush sonic admin Luna Mini. Color to choose from,

6. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny,

Prize can not be exchanged for cash,

7. Wyniki konkursu zostaną podane do 3 dni od zakończenia przyjmowania zgłoszeń,

Results of the giveaway will be given 3 days after the end of the receipt of notifications,

8. Dane adresowe winny zostać wysłane do organizatora konkursu na adres: blankabudzinska@gmail.com w przeciągu 7 dni od daty ogłoszenia zwycięzcy.

The address should be sent to the organizer of the giveaway at: blankabudzinska@gmail.com within 7 days from the date of announcement of the winner.

Życzę powodzenia i kreatywności :)

Good Luck!

Blanka

Komentarze

 1. Kochana a powiedz mi co to GFC;) bo ja obserwuję tylko przez Obserwatorów na bloggerze, a nie wiem czy trzeba gdzieś więcej

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo chciałabym wziąć udział,ale nie wiem o co chodzi w punkcie 1 ... :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Ewa - "dołącz się do tej witryny" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaraz wypełnię zadania rozdania, ale mam taką jedną malutką uwagę. W wersji angielskiej dwukrotnie podajesz informacje, że nagrodą jest soniczna szczoteczka do zębów (sonic toothbrush) - a z tego, co zrozumiałam w wersji polskiej nagrodą jest szczoteczka soniczna do twarzy, nie do zębów ;). Być może podanie, jako nagrody szczoteczki do zębów przyciągnie mniej anglojęzycznych chętnych do tego rozdania - osobiście zdecydowanie wolę "sonic facial-cleansing brush" od nawet najbardziej zaawansowanej technologicznie toothbrush ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za czujność. Myślałam o zębach ,bo do ich mycia też używam szczoteczki sonicznej i z rozpędu wpisałam głupotę :)

   Usuń
 5. Zupełnie naturalne - też zdarzają mi się takie pomyłki wynikające z tego, że myślę o czymś innym niż akurat piszę ;).
  Tak BTW - nie wiem, czy zauważyłaś mój komentarz pod Twoją recenzją Foreo Luna? Pisałam, że wcześniej znalazłam aukcję Foreo Luna dużej wersji za 299 zł. - i dzięki Twojej recenzji dowiedziałam się, że przy takiej cenie to musi być podróbka.
  Z ciekawości napisałam do wystawiającej szczoteczkę za 299 zł. osobie pytanie dlaczego taka niska cena. Pisząc nie spodziewałam się odpowiedzi - jednak odpowiedz dostałam i to prawie natychmiast. Allegrowiczka odpisała, że szczoteczka jest oryginalna, ale taka tania ponieważ nie ma na nią gwarancji. Dodała, że za 2 tygodnie będzie miała dostawę i wtedy może wysłać oryginalne fotografie wystawianego przedmiotu.
  Ciekawostka - jeśli fotografie będą przedstawiać faktycznie oryginalną szczoteczkę to w zestawieniu z brakiem gwarancji o czym to może świadczyć? W zasadzie oryginalny przedmiot bez gwarancji - według mojej wiedzy - można mieć tylko z jednego, zdecydowanie nielegalnego źródła. Jednak może ja jestem zbyt podejrzliwa ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda szczoteczka ma swój unikalny numer, który podaje się przy rejestracji w celu unikniecia zakupu podróbek, a także "zrobienia" sobie 10 letniej gwarancji:) Jeśli nie ma tego nuerku wydrukowane na plastikowej karcie, to zanczy, że na pewno sprzedaje nieorygnalne szczoteczki.

   Usuń
 6. all done, thanks! :)
  gfc: ISA VAL
  fb: cogito ergosum
  mail cogitoergosum8587@yahoo.it
  Please contact me via email if I win! Thanks so much!

  OdpowiedzUsuń
 7. Hi ^_^ you can register on pintalabios.info/en/fashion_giveaways and LINK FREE your Fashion or Beauty Giveaways to get more entries, being visible on our website and social networks ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. No i się zgłosiłam. Crossing my fingers for good luck !!!:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie wiem czy coś przegapiłam czy jeszcze nie było wyników?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty