Militarna parka
Hello!
Połaziłam po dachu, aby dać się sfotografować Myszorowi. Wiem, jestem gruba, ale przecież każdy człowiek musi się w coś ubrać. Wyobraźcie sobie, że ja też noszę ubrania i nawet często je kupuję :) Nie śledzę mody na bieżąco, choć wiem co w trawie piszczy :) Staram się zakładać rzeczy stonowane i proste, bo nie lubię wydziwiana :D
Sukienka - Mango (z awantii)
Buty - Ugg
Parka - KLIK
Torebka - KLIK
Blanka
Jak cieplutko! Świetna parka :)
OdpowiedzUsuńja nie widzę takiego wielkiego tyłka :D fajnie wyglądasz,tylko buty mi się nie podobają bo takich nie lubię :P
OdpowiedzUsuńte buty to nawet nie leżały koło ugg...
OdpowiedzUsuńAnonim zawsze wie lepiej :D
UsuńGdzie Ty jesteś niby gruba??
OdpowiedzUsuńWszędzie :)
Usuńwszystko fajnie, ale buty i rajstopy nie pasują
OdpowiedzUsuńTeż mi te buty nie do końca leżą :)
UsuńA moim zdaniem pasują, tylko kurtka psuje wszystko ;P trzeba było pokazać całość a nie zakrywać się w kurtce chociaż pewnie było zimno. Ale modeling wymaga poświęceń! :P
Usuńtorebka <3!
OdpowiedzUsuń<3 <3
Usuńcudna torebka ;)
OdpowiedzUsuń<3
OdpowiedzUsuńBardzo fajna parka :) podobają mi się takie.
OdpowiedzUsuńUśmiech proszę :)
OdpowiedzUsuńO ja..Jakie Ty masz teraz ciemne włosy.
OdpowiedzUsuńKurtka nie w moim stylu, ale za to...torebka jest NIESAMOWITA!
więcej usmiechu! ;)
OdpowiedzUsuńTa kurtka Cię pogrubia. Inny kolor chyba byłby lepszy.
OdpowiedzUsuńFajna, prosta stylizacja, takie najbardziej lubię, bez udziwnień :) Ja to butów emu za bardzo nie lubię, dla mnie są zbyt... domowe... przypominają mi kapcie :P
OdpowiedzUsuńParka to nie moje buty;) ale sukienka sliczna:D
OdpowiedzUsuńMasz rewelacyjny płaszczyk!!!!
OdpowiedzUsuńświetnie wyglądasz, więcej wiary w siebie! :) nie wydziwiaj:).
OdpowiedzUsuńtorebka<3
buty takie średnie:) nie w moim stylu:)
ale tak naprawdę powiedz mi to są prawdziwe, oryginalne UGG? Pytam bo sama zastanawiałam się nad ugg'ami ale miałam nadzieję, że się nie koślawią jak targowe emu,a tu niestety wyglądają niezbyt estetycznie :( Kurcze, sama nie wiem czy wydawać tyle kasy na takie buty :(
OdpowiedzUsuńKupiłam je na Zalando i nie było to w sezonie. Zostałam zapewniona, że są to oryginały, a ze były sporo tańsze niż stacjonarnie, to postanowiłam zaryzykować. U mnie są już lekko koślawe, bo chodzę w nich cały czas i od kiedy je mam nie założyłam nic innego poza kapciami. Poza tym mam dziwny chód i zawsze szuram butami, no i waga robi swoje.
UsuńJa mam oryginalne EMU, kupowane w USA i też się koślawią. Przyjaciółka ma oryginalne UGG i wygladaja chyba jeszcze gorzej jak moje EMUsie. Świetna Torebka!!! :*
UsuńKurta bardzo fajna, a torba rewelacja:-)
OdpowiedzUsuńŚwietny look :) Buty jednak do tego wszystkiego mi nie pasują. Sprawiają, że sylwetka jest ciężka. Gdyby coś na lekkim obcasie dać byłoby super.
OdpowiedzUsuńTak, brakuje małego obcasika i jest git! ;)
UsuńKurtka i sukienka świetne - torebki to ja najlepiej lubię takie przewieszane przez ramię. A ja też nie noszę rozmiaru 36 jak kiedyś i nie lamentuję bo nie jestem zwolennikiem dragońskich diet czy ćwiczeń bądź wszelkich wyrzeczeń tylko po to aby być najszczuplejszym . Jakby co mój tyłek do najmniejszych nie należy i śmieję się ostatnio że niedługo do Karadashian się upodobnię :)
OdpowiedzUsuńTorebka świetna, kurtka też :) Lubię takie ałtfity :P
OdpowiedzUsuńGdyby nie buty to pomyślałabym,że jesteś moją ładniejszą siostrą bliźniaczką! :)
OdpowiedzUsuńMoje 4 litery czasem w kadr nie wchodzą,ale kij z tym ;)
A co to "grube" mają siedzieć w workach pokutnych ? Przypomniał mi się tekst jednej vlogerki "Maxi worek po ziemniakach" ;) Ona też tam mówiła, żeby absolutnie się nie chować tylko ubierać tak by czuć się dobrze :) Parka świetna, co do butów jestem na NIE ;)
OdpowiedzUsuńMam podobną kurtkę :)
OdpowiedzUsuńBardzo ładnie wyglądasz! Dobrze Ci w bieli, tylko te buty nie pasują i skracają nogi :(
OdpowiedzUsuńPS. Mam identyczną torebkę! :)
Świetna kurtka, sama taka chce ;x i to od roku juz ;x
OdpowiedzUsuńtylko boje sie zamowic przez neta, boje sie ze nie bedzie przelozenia na jakosc albo cos bedzie nie tak ;x
A co do Twojej wagi, to nie wydaje mi sie, ostatnio doszlam do wniosku ze trzeba zaakceptowac siebie i nie ma nic na sile ;) po co sobie odmawiac tych wszystkich pysznosci, skoro niektorzy sie nawet tym nie przejmuja i po prostu wpierdzielaja bez umiaru ;D jak moga to i my mozemy ;D
Parka - świetna, sukienka - świetna (za tego typu butami nie przepadam), ale Ty wyglądasz FENOMENALNIE! ;-)
OdpowiedzUsuńParka jest cudowna ;)
OdpowiedzUsuńWspaniała kurteczka, tylko zgodzę się z przedmówczynią, że te buty Ci nie pasują. Ale reszta idealnie dopasowana, i nawet jak to mówisz "twój duży tyłek" jest nieduży. Zazdroszczę ci takich okrągłych kształtów przy mojej figurze anorektyczki. Sukienka i tak najbardziej mi się podoba. Jest dla Ciebie idealna
OdpowiedzUsuńŚlicznie wyglądasz:) nie pasują mi tylko te buty,ale tak jak kto tu wspomniał : bo nie przepadam za tym typem:)mam zawsze wrażenie że po jakimś czasie podeszwa idzie w bok:) PS.Wloski super:))
OdpowiedzUsuńJaka gruba? ;) Jedyne, co mi się nie podoba na tych zdjęciach, to Twoja mina - wygladasz, jakbyś była bardzo niezadowolona z tych zdjęć.
OdpowiedzUsuńA tam gruba czy nie gruba to nie ważne ... ważne, że pięknie wyglądasz i potrafisz się ładnie ubrać :)) Uwielbiam takie klasyczne i stonowane zestawy :)
OdpowiedzUsuńKurtka bardzo fajna jednak te buty zabieraja ci 10cm i dodaja 5kg.. nie lubie tego typu butow,... chyba ze na dworze jest -10 to zrozumie
OdpowiedzUsuńfajna ta parka mam podobna tyle ze dluższą ;) torebka-pozazdoscic :D
OdpowiedzUsuńNie podoba mi się tło do zdjęć, jest strasznie ponure. Masz też minę, jakbyś była bardzo zła na fotografa ;)
OdpowiedzUsuńBardzo ładna torebka, ale buty strasznie skracają nogi.
Jaka cudowna sukienka, chcę! :)
OdpowiedzUsuńButy zmieniłabym na jakieś militarne botki powyżej kostki :) ale ogólnie rzecz biorąc jest fajnie. Torebka jest śliczna :) więcej uśmiechu !
OdpowiedzUsuńPiękna parka!
OdpowiedzUsuńCudnie! Chcemy więcej notek z zestawami <3 :*
OdpowiedzUsuńUwielbiam parki, są mega wygodne. Sama mam trzy :) Co do figury, lekka nadwaga nie odbiera urody. Mam koleżankę o podobnej figurze, ma świetny gust, zawsze jest bestyjka tak odszykowana, że aż błyszczy. Przy tym ma mnóstwo uroku w sobie :)
OdpowiedzUsuńA mogłabys wrzucic fotke tych butow z tyłu?i podeszwy?
OdpowiedzUsuńświetna kurtka. :)
OdpowiedzUsuńŁadna kurteczka, a torebkę to ja też taką chce ;)
OdpowiedzUsuń