Kolastyna - dekalog codziennej pielęgnacji + MEGA konkurs


Hello!

Tak jak obiecałam, dziś ruszamy z konkursem, który tyczy się podstawowej pielęgnacji twarzy. Całej akcji towarzyszy marka Kolastyna, która również serwuje potężne nagrody w postaci zestawów kosmetyków.


Jak same wiecie na rynku kosmetycznym istnieje "milion'' produktów do pielęgnacji twarzy. Jednak zastosowanie każdego z produktów wiąże się z pewnym schematem używania. Oczywiście oprócz samych kosmetyków są pewne czynności, które weszły mi w nawyk i spróbuję je Wam przekazać :) 

Dekalog codziennej pielęgnacji przynajmniej dla mnie jest czymś stałym i mieści się w sztywnych ramach i przez najbliższy czas nie planuję jego zmiany :)

1. Najważniejszą rzeczą w trosce o moją twarz jest DEMAKIJAŻ, który zaczynam od użycia płynu micelarnego. Dokładne pozbycie się podkładu i innych kosmetyków daje mi duży komfort psychiczny i nawet gdy jestem po całonocnej imprezie, zawsze, ale to zawsze zmywam make-up i kładę się spać "czysta"

2. Mam skórę mieszaną i nie stosuję kremów matujących, gdyż ich zadaniem jest wysuszenie. Im bardziej wysuszam cerę, tym bardziej ona się buntuje i w ramach obrony wytwarza jeszcze więcej sebum. Dlatego zawsze używam kremów NAWILŻAJĄCYCH.

3. Ważnym punktem w pielęgnacji jest ZŁUSZCZANIE. Ze względu na naczynka z mojego dekalogu wyleciały peelingi mechaniczne, a ich miejsce zostało zastąpione peelingami enzymatycznymi. 

4. Kilka lat temu nauczyłam się regularnie TONIZOWAĆ twarz, aby przywrócić jej naturalne pH. Obowiązkowo wybiera te toniki, które nie zawierają alkoholu.

5. Kremy z FILTREM powinno się stosować cały rok. Zimą promieniowanie słoneczne również jest wysokie.

6. Usta, najlepiej peelinguje się je za pomocą SZCZOTECZKI DO ZĘBÓW.

7. Nie usuwaj pryszczy za pomocą wyciskania. Każda ingerencja w skórę powoduje powstanie blizny!

8. Maseczki. 20 minut wyglądu potwora, a człowiek od razu czuje się lepiej. Nieważne czy są to gotowe produkty, czy te skręcane w domu. Od czasu do czasu trzeba zaserwować porcję skondensowanych składników.

9. Raz w roku złuszczam się za pomocą profesjonalnych kwasów. Okres tego zabiegu przypada na późną jesień/zimę. Efekty utrzymują się przez pół roku.

10. Zęby. Mimo tego, że mam krzywe to chcę, aby wyglądały ludzko, dlatego serwuję im wybielanie. No to chyba tyle z ważniejszych rzeczy, a teraz przejdźmy do konkursu :)

Regulamin konkursu

§1 Postanowienia ogólne
 1. Niniejszy regulamin („Regulamin”) określa warunki i zasady, na jakich odbywa się konkurs („Konkurs”): przeprowadzony w Internecie na stronie www.mojzakupoholizm.pl
 2. Konkurs jest elementem akcji („Akcji): „Dekalog codziennej pielęgnacji”, której sponsorem jest marka KOLASTYNA.
 3. Konkurs trwa od dnia 6.01.2014
 4. Organizatorem konkursu jest autor bloga, a sponsorem nagród w konkursie jest marka KOLASTYNA.
§2 Uczestnicy konkursu
 1. W Konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, a osoby małoletnie mogą brać udział w Konkursie wyłącznie za zgodą swoich przedstawicieli ustawowych.
 2. Uczestnikami nie mogą być współpracownicy Organizatora,  pracownicy oraz zatrudnieni na podstawie umów cywilnoprawnych współpracownicy firm współpracujących z Organizatorem przy opracowaniu lub organizacji Konkursu.
§3 Terminy i zasady konkursu
 1. Konkurs odbywa się w dniach: 27.12.2013 - 6.01.2014
 2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe oraz bycie publicznym obserwatorem bloga.
3.       W Konkursie można wziąć udział jednokrotnie.
4.       Zgłoszenia niepełne nie będą brane pod uwagę w procesie rozstrzygania Konkursu.

§4 Zwycięzcy i nagrody
 1. W konkursie nagrodzonych zostanie 10 osób
 2. Każda z nagrodzonych osób otrzyma zestaw kosmetyków składający się z 7 produktów.
 3. Fundatorem nagród jest marka KOLASTYNA.
 4. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową w terminie - maksymalnie 48 h od dnia ogłoszenia wyników.
 5. Zwycięzca powinien potwierdzić odbiór Nagrody i podać adres (na który zostanie doręczona Nagroda) w terminie do 5 dni od daty otrzymania powiadomienia o wygranej.
 6. Nagrodzonemu Zwycięzcy nie przysługuje prawo do zamiany nagrody rzeczowej na jej ekwiwalent pieniężny lub rzecz innego rodzaju.
 7. Podmiotem odpowiedzialnym za wysyłkę nagród jest ich sponsor - marka KOLASTYNA.
 8. Nagrody rzeczowe zostaną przekazane Zwycięzcom za pośrednictwem Poczty Polskiej, w terminie do 20 dni od daty zakończenia Akcji. Za datę zakończenia Akcji uważa się datę opublikowania postu z listą zwycięzców.
 9. W przypadku braku terminowego podania adresu do wysyłki Nagrody, Organizator ma prawo przyznać Nagrodę innemu Uczestnikowi Konkursu.
§5 Dane Osobowe
 1. Administratorem danych osobowych Uczestników konkursu jest Organizator.
 2. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawiania.
 3. Uczestnik przystępując do Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Organizatora w celu realizacji Konkursu.

§6 Postanowienia końcowe
 1. Niniejszy Regulamin dostępny jest na blogu www.mojzakupoholizm.pl
 2. Organizator zastrzega sobie możliwość wykluczenia Uczestnika, w stosunku, do którego powziął on uzasadnione podejrzenie, iż działa on albo w sposób sprzeczny z zasadami Konkursu opisanymi w niniejszym Regulaminie albo w sposób sprzeczny z prawem.
 3. Niniejszy Regulamin stanowi jedyny dokument określający zasady Konkursu.
 4. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie Konkursu.
 5. Organizator przetwarza dane osobowe Uczestników dla celów organizacji Konkursu oraz wydania przyznanych Nagród, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Uczestnicy, a w przypadku Uczestników małoletnich ich przedstawiciele ustawowi, podają dane dobrowolnie oraz mają prawo dostępu do nich i ich poprawiania, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych może uniemożliwić wydanie oraz realizację Nagród.
6.      W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa.

Komentarze

 1. Fajny konkurs i fajne nagrody :) Demakijaż jest dla mnie priorytetem,mogę przyjść w środku nocy z imprezy w stanie mniej lub więcej wskazującym,ale w makijażu do łóżka się nie położę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. a jeśli ktoś nie prowadzi bloga to może wziąć udział w konkursie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 'Obserwuje jako' co mam tutaj wpisać skoro nie prowadzę bloga? :)

   Usuń
 3. świetny ten Twój dekalog ;) zgadzam się w 100%

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłosiłam się :) No rozdanie mega, omomomom chcę wypróbować ich tonik ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Te kremy z filtrem to w mojej pielęgnacji duży minus. :(
  Zgłoszenie wysłane. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie też pierwszy punkt z Twojej listy jest najważniejszy :) Dopisałabym do tego jeszcze umycie zębów, zawsze, nie ma zmiłuj.
  usuwanie pryszczy przez wyciskanie też mogłabym wyeliminować, ale czasem ciężko się powstrzymać, aby coś nie pomajstrować:/

  OdpowiedzUsuń
 7. Poszło "wierszonane" zgłoszenie :)))

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłoszenie wysłane:)
  Również mam takie "10 przykazań", a podstawowym i najważniejszym punktem jest zawsze zmycie makijażu i umycie zębów, chociaż waliłoby się i paliło:D

  OdpowiedzUsuń
 9. Tyle razy już u Ciebie próbowałam, że w końcu musi się udać! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. i ja sie zgłosiłam super konkursik i gorąco pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Kurczę, coś nie tak chyba wpisałam w zgłoszeniu, bo jak obserwuję bloga to przy mojej miniaturce wyświetla się Kasia a nie Freja, jak w komentarzach, mam nadzieję że to nie wpłynie znacząco na moje zgłoszenie, bo tyle nad nim pracowałam...szkoda by było :(

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo fajny konkurs i ciekawe pytanie konkursowe :) Już wysłałam swoje zgłoszenie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Cześć. Były już wyniki?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty