Wygraj zaproszenie na kolację z Organique

Hello!

Dziś mam dla Was baaaradzo nietypowy konkurs. Od razu na wstępie zaznaczam, że ten wpis nie ma na celu promowania lansiarstwa :) Pół nocy myślałam, jak to zrobić, aby wyszło to w miarę ludzko ;)

Oczywiście całość działań związanych z tą akcją znajduje się na FP, a tutaj jest jedynie regulamin.


Do wygrania jest kolacja w jednaj z krakowskich restauracji, wraz z przedstawicielem Organique i moją skromną osobą. Termin, godzina i miejsce zostanie dopasowane, tak aby wszyscy mogli dojechać do miasta Kraka. Wiem, że na pewno będzie to weekend.

Kosztów dojazdu nie zwracamy, sponsorowane jest tylko szamanko :)

Co należy zrobić, aby zgarnąć zaproszenie?

1. Polubić MÓJ ZAKUPOHOLIZM i udostępnić powyższe zdjęcie.
2. Polubić ORGANIQUE KRAKÓW GALERIA KAZIMIERZ
3. Żeby wszystko było sprawiedliwe, w komentarzach trzeba napisać z kim chce się iść na kolację. Jeśli będzie więcej głosów za Radkiem, to zwycięzcę wybieram ja. Z kolei jeśli więcej ludzi opowie się za mną czyli Blanką, to zwycięzcę wybierze Radek. Dlaczego tak? Ja znam Was, więc stanęłabym przed ciężkim wyborem, a chcę aby wszystko przebiegało sprawiedliwie.

Jest to pierwsza taka forma konkursu, i nie mam pojęcia jak na to zareagujecie. Mam jednak nadzieję, że cała akcja zostanie przyjęta i znajdzie się osoba, która będzie chciała się spotkać w takich okolicznościach :)

W razie pytań proszę pisać :)

Zapraszam na Facebooka

Blanka


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty