PAT&RUB - NOWA MIŁOŚĆ
Hello!
Ten balsam do rąk mam od sierpnia, a dopiero teraz doczekał się swojej kolejki. Żałuję, że tak późno go otworzyłam. Jeśli chce wiedzieć czemu to zapraszam do poczytania recenzji.
Ogromną zaletą jest opakowanie. Pompka typu air-less jest jednym z bardziej praktycznych rozwiązań, które umożliwiają dozowanie produktu.
Lekka konsystencja bardzo szybko się wchłania bez pozostawienia tłustej warstwy. Dłonie są miękkie, gładkie i głęboko nawilżone. Nie jest to złudzenie, które istnieje po użyciu kremów z silikonami, bądź gliceryną. Wszystkie naturale składniki - głównie olejki pielęgnują moje wysuszone i spierzchnięte dłonie, a przede wszystkim skórki, które wołały o pomoc.
Kolejnym atutem jest intensywny zapach trawy cytrynowej i kokosa, choć ten pierwszy składnik dominuje nad całością. Pachnie identycznie jak naturalne masło do ciała z Alverde, które było limitowanym kosmetykiem w wakacje. Istna rozkosz dla moich nozdrzy :D.
Skład:
Jeśli wszystkie kosmetyki mają tak naturalne i mocne zapachy to szukam sponsora na całą serię rozgrzewającą, która pachnie cynamonem, imbirem i pomarańczą :D Ktoś chętny?
Kiedy będą najbliższe V.I.P'y w Sephorze? Może do tego czasu moja świnka uzbiera tyle pieniążków..
Cena za 100 ml to 39 zł. Czasem są spore promocje i można dopaść zniżkę na kosmetyki Pat&Rub by Kinga Rusin.
coraz wiecej zachwytow nad ta firma musze cos wyprobować ;)
OdpowiedzUsuńNienawidzę gdy moje ręce po kremie są takie tłuste, fajnie że tu szybko się wszystko wchłania :)
OdpowiedzUsuńTrawa cytrynowa oraz kokos to ciekawe połączenie zapachowe. Za ile kupiłaś ten balsam ?
OdpowiedzUsuńBuziaki :)
Uwielbiam ten balsam :) Mam wersję z żurawiną i cytryną:-)
OdpowiedzUsuńO to to :)
UsuńRównież mam żurawinę z cytryną! P&R rządzi :D
Zawsze szukam kremów szybko się wchłaniających, bo nieznoszę tej tłustej warstwy, którą zostawia większość kremów :/ jestem zatem bardzo ciekawa tego balsamu, tylko jaka jest jego cena ? Bo zużywam kremy do rąk w tempie błyskawicznym i dla mnie krem musi nie tylko szybo się wchłaniać i nie pozostawiać tej nieprzyjemnej tłustej warstwy, ale także musi mieć znośną cenę ;)
OdpowiedzUsuńduzo dobrego slyszalam juz o tych kosmetykach jednak ceny maja dosc wysokie ...
OdpowiedzUsuńSuper skład - tyle olejków i ekstraktów - aż w głowie się może zakręcić :D
OdpowiedzUsuńMiałam próbkę i jestem zakochana. Kokosa właściwie nie czuć, prawda?
OdpowiedzUsuńcena dosyć wysoka;) a opakowanie super;)
OdpowiedzUsuńNa FB są informacje o kodach, warto pilnować, można zjechać nawet do 30% w dół
OdpowiedzUsuńCenę jeszcze da się przeżyć. Jeśli będę miała przypływ zbędnej gotówki to z chęcią wypróbuję. Ale na razie muszę wydać trochę na krem do twarzy bo już mi się kończy a przecież są też inne zachcianki :)
OdpowiedzUsuńceny tej firmy mnie przerażają, ale mimo to mam kilka produktów na oku :)
OdpowiedzUsuńCoraz bardziej mnie ta firma interesuje :)
OdpowiedzUsuńZapach świetny. :)
OdpowiedzUsuńkocham P&R! :)
OdpowiedzUsuńmam go! bardzo lubię
OdpowiedzUsuńtylko niewydajny :(
Jeszcze niczego tej firmy nie miałam. Muszę się w końcu na coś skusić :)
OdpowiedzUsuńmarzy mi się jakiś produkt Pat&Rub!
OdpowiedzUsuńwłaśnie rozpływam się i zachwycam nad maską, szamponem i odżywką do włosów z tej firmy :)
OdpowiedzUsuńTo fakt.coraz wiecej zachwytow tą firmą i ja będę musiała na cos sie skusić
OdpowiedzUsuńUwielbiam kosmetyki Pat&Rub. Mam ich całkiem sporą kolekcje :)
OdpowiedzUsuńTeż mam i uwielbiam ten balsamik :) Seria rozgrzewająca jest w promocji na merlin.pl, cały czas się zastanawiam nad zakupem ;)
OdpowiedzUsuńte kosmetyki Pat&Rub sa idealne, jeszcze nie spotkalam sie z ich negatywna opinia :):)
OdpowiedzUsuńjeszcze nie miałam tego kremu z tą nutą zapachową Miałam zurawinke i dla mnie była rewelacja-ręcę nawilżone na maksa a zapach świetnie poprawia humor.Jest jeden minus tego kremu-UZALEŻNIA !!!! :-)
OdpowiedzUsuń