PĘDZLE, PĘDZLACHY, PĘDZLASKI

Hello!

Otrzymałam od Was dużo komentarzy dotyczących nakładania produktów kosmetycznych na twarz. Dziś pokażę Wam czego używam na co dzień i to co sprawdza się u mnie najlepiej. Pędzli mam o wiele więcej, ale leżą i się kurzą, bo zwyczajnie mi nie odpowiadają :) Do pełni szczęścia brakuje mi tylko 3 pędzli z Hakuro H52, H14 i H54. Mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości uda mi się je dokupić :)

Czym nakładam podkład?

Hakuro H50S (takowe posiadam dwa, bo nie chce mi się ciągle prać jednego). Fluid rozprowadzony jest dokładnie i bez smug. Twarz wygląda estetycznie i gładko. Sam pędzel jest ergonomiczny i świetnie wykonany. Myję je dość często i nic się im nie dzieje. Włosie nie wychodzi, klej nie puszcza. Syntetycznie kłaki nie odkształcają się podczas schnięcia.


Konturowanie twarzy


Do tego celu posiadam aż dwa pędzle. Maestro 130 rozmiar 24 do różu oraz jajeczko z Hakuro H13.  Oba wykonane są starannie i również nie mogę im nic zarzucić. Nie w sumie mogę.. Maestro mógłby być bardziej miękki :)



Oczy.

Tutaj również króluje Hakuro. Patrząc od lewej mamy: Hakuro H85, Hakuro H77, Hakuro H70, Hakuro H78, dwustronny z Oriflame i osławiony pędzelek z Essence do blendowania.

H85 - najbardziej precyzyjny pędzelek do eyelinera jaki miałam. Idealne równe włosie. Zostawia idealnie równą krechę!

H77 - duży puchacz - nim rozcieram rozświetlający cień pod łukiem brwiowym.

H70 - pędzelek do nakładania cienia bazowego.

H78 - kulka do blendowania, która rozmiarem jest równa kulce z Essence. Nie widzę różnicy pomiędzy nimi.

Oriflame - do nakładania cienia bazowego, bądź do nanoszenia cienia w załamanie powieki.

Essence - to samo co Hakuro H78 - kulka do blendowania, która idealnie wkomponowuje się w moje małe i opadające powieki.



Oczywiście zapomniałam zrobić zdjęcie do pudru. Moim ulubieńcem jest ogromny pędzel z EcoTools, który pierwotnie miał służyć do bronzera. 
 Nie ciężko zauważyć, że króluje u mnie Hakuro. Jest to wg. mnie bardzo dobra polska marka i nie widzę potrzeby kupowania ekstra wypaśnych i super drogich pędzli na domowy użytek.

Nie wyobrażam sobie nakładać podkład palcami. Od kiedy używam do tego flat topa, a wcześniej języczkowego widzę kolosalną różnicę w efekcie końcowym.

Używacie pędzli? W jaką firmę inwestujecie?

Komentarze

  1. ciekawe pędzle, ja posiadam do podkładu z Annabelle
    Minerals,drugi z Inglota, potem dwa z Inglota do cienie, jeden z EcoT.
    czym myjesz pędzel do podkładu?

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale ciekawy post!
    widzę, że mam braki w pędzlach:)
    ogromny z eco tools mam i używam do twarzy
    ścięty z inglota do różu
    mma też 2 czy 3 z maestro do cieni-bardzo je lubię
    ale wlasnie zdalam sobie sprawe, ze potrzebuje jakichs do cieniowania i troche mniejszych niz te, ktore posiadam:)

    OdpowiedzUsuń
  3. A ja nie mam jeszcze żadnego pędzla z Hakuro :( Następnym razem zamiast Maestro kupię je:)

    OdpowiedzUsuń
  4. no to już jest niczego sobie kolekcja. Ja pędzle miałam jakieś takie byle jakie i wróciłam do maziania podkładu palcami :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Muszę i ja spróbować z flat topem do podkładu, bo jak dotąd nakładam paluchami (shame on me :P)

    OdpowiedzUsuń
  6. u mnie znacznie cieniej w pędzlach, szczególnie tych mniejszych, muszę to nadrobić :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Ja mam kilka z Hakuro i Mastro, jeden z Ecotools, jeden z essence i kilka "bezfirmowych".. Kupiłam je za 60zł od jednego blogerki :) pisałam o tym u siebie

    OdpowiedzUsuń
  8. Ja nie mam żadnego pędzla Hakuro ;p

    OdpowiedzUsuń
  9. ja używam po podkładu pędzle Annabelle Minerals i ten radzi sobie świetnie :))

    OdpowiedzUsuń
  10. Ja właśnie się przymierzam do Hakuro H50 .
    Ale myślę też nad Inglot 27TG .
    I teraz nie wiem, który wybrać:)

    OdpowiedzUsuń
  11. musze w koncu zainwetsowac w jakis odbre pedzle

    OdpowiedzUsuń
  12. Ja również mam pędzel z Hakuro do podkładu tyle, że trochę większy (bodajże H52?), co do pędzla z Essence - również posiadam i bardzo lubię :) muszę się w końcu zaopatrzyć w pędzle do makijażu oka, ponieważ bez tego cieżko cokolwiek nałożyć na oko, nie licząc jednego cienia :) Bardzo lubię posty o pędzlach :)

    Buziaki

    OdpowiedzUsuń
  13. Ja już od dawna czaję się na ten Hakuro H50S :)

    OdpowiedzUsuń
  14. I ja zamówłam swój Hakuro H50S:)
    Niezłą armię pędzli masz!

    OdpowiedzUsuń
  15. Uwielbiam nakładać podkład Hakuro :)

    OdpowiedzUsuń
  16. Ahh chyba ktoś mi ukradł pomysł na notkę. Ja używam pędzli z sephory i hakuro i jestem bardzo zadowolona ;) zapraszam do siebie;)

    OdpowiedzUsuń
  17. ja też mam miks kilku firm i jest to bardzo fajne rozwiązanie :)

    OdpowiedzUsuń
  18. cały zestawik do powiek poproszę. Kulka pięknie wygląda.

    OdpowiedzUsuń
  19. zazdroszczę tak bogatej kolekcji:)

    OdpowiedzUsuń
  20. U mnie króluje Hakuro, Eco Tools i Bdellium :)

    OdpowiedzUsuń
  21. Używamy używamy, ja mam same pędzle z Hakuro + jeden do pudru z Ecotools :)

    OdpowiedzUsuń
  22. ja uwielbiam eco tools:))))))))

    OdpowiedzUsuń
  23. Już niedługo idę na mały kursik, mam nadzieje, ze się tego wszystkiego nauczę:)

    OdpowiedzUsuń
  24. Ładna kolekcja :) Ja jestem fanką pędzli Hakuro :))

    OdpowiedzUsuń
  25. ja tez juz nie wyobrazam sobie nakladania podkladu palcem . pedzle jednak bardzo ulatwiaja sprawe ;)

    OdpowiedzUsuń
  26. ja mam większość z Hakuro, kocham te pędzle
    mam też 3 z essence są całkiem ok, i jeden z ecotools do pudru też super
    przymierzam się do zakupu jeszcze kilku z hakuro i z everyday minerals flat topa
    Hakuro h50 i h50s są świetne miękkie, polecam

    OdpowiedzUsuń
  27. Ja dopiero kompletuje swoje pędzle ale z braku laku zakupiłam 3 z Essence i jestem z nich zadowolona. Teraz będę zamawiać Hakuro i chyba kolejne z Revlona, bo na próbę zamówiłam jeden do rozcierania i jest rewelacyjny :)

    OdpowiedzUsuń
  28. Mam zamiar kupić Hakuro, ale jak na razie myślę, które mi się przydadzą :)

    OdpowiedzUsuń
  29. Ja też teraz poluję na Hakurasy, chętnie jakieś przytulę:)

    OdpowiedzUsuń
  30. Pierwszego pędzla używasz do płynnych podkładów?
    Pytam ponieważ dopiero co dostałam swój pierwszy "lepszy" pędzel od Annabelle Minerals i na razie używam go tylko do podkładu mineralnego sypkiego, widzę, że jest podobny do tego twojego więc pytam czy nada się również do płynnych podkładów :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty